Přihlášení na tábor

Jednoduše vyplníte přihlášku a odešlete ji. E-mailem vám pak zašleme veškeré potřebné instrukce a informace.
Včas před táborem vám přijdou veškeré potřebné informace emailem.
V první řadě je potřeba vyplnit přihlášku na našich stránkách. Před táborem pak následuje vyplnění dvou dokumentů – Potvrzení o bezinfekčnosti a souhlas s ošetřením dítěte + Posudek o zdravotní způsobilosti. Tyto dokumenty společně s kartou zdravotní pojišťovny dítěte nahrajete přes svůj rodičovský link. Podrobnější informace obdržíte cca 1,5 měsíce před táborem.
Ano, cena tábora je finální. Zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, vstupy do kulturních památek při výletech, výběrové workshopy, věcné ceny a samozřejmě služby zdravotníka a lektorů. V ceně NENÍ kapesné dětí.
Platbu proveďte do deseti pracovních dnů od podání závazné přihlášky. Po této lhůtě rezervace vyprší a rezervované místo tak bude možné obsadit jiným zájemcem. V případě hrazení pobytu třetí stranou (zejména zaměstnavatelem objednatele) na základě faktury, vystavené provozovatelem, má předběžná rezervace platnost do data splatnosti této faktury.
Potvrzení máte k dispozici ke stažení v e-mailu o potvrzení platby.
Pokud bude účast dítěte zrušena po jeho závazném přihlášení, platí následující storno poplatky dle Všeobecných podmínek: Více než 90 dní před počátkem tábora: storno 0% z celkové ceny 90-61 dní před počátkem tábora: storno 50% z celkové ceny Méně než 61 dní před počátkem tábora: storno 100% z celkové ceny Při podstatné změně rezervace (změna turnusu či typu tábora) více než 60 dní předem se účtuje administrativní poplatek 300 Kč. Pozdější změna se považuje za zrušení původní objednávky a za novou přihlášku.
Určitě, máme slevu 4 - 8 % za věrnost (více na stránce o turnusu). 
Zdravotní pojištění dětí je hrazeno jejich vlastní zdravotní pojišťovnou nebo pojistkou.  Dovolujeme si Vám nabídnout 'Storno balíček', který lze uplatnit pro krytí storno poplatku (80 % z ceny za dítě) za cenu 249 Kč na osobu a pobyt. Balíček si můžete objednat v přihlášce na tábor. Storno balíček v případě zrušení přihlášky na tábor pokryje kompenzaci ve výši 80% ceny tábora. Nárok na uplatnění vzniká v případě: - akutního onemocnění nebo úrazu, které dítě utrpělo a které podle rozhodnutí ošetřujícího lékaře nejsou slučitelné s pobytem na táboře, - úmrtí osoby blízké dítěti, která se neměla účastnit téže cesty, jestliže k tomuto úmrtí došlo méně než 30 dnů před odjezdem. Výše zmíněné storno důvody jsou potřeba doložit lékařskou zprávou/úmrtním listem.
Ano může, jsme na to zvyklí a naše kuchařky rády připraví náhradní stravu z vhodných surovin.

Balení na tábor

Ne. Děti spí v chatkách/bungalovech, kde jsou lůžkoviny k dispozici. 
Včas před táborem vám přijdou veškeré potřebné informace emailem.
Ideálním zavazadlem na cestu je kufr nebo velká taška, výhodou je mít s sebou i menší batůžek na výlety (na pití, jídlo, plavky, ručník apod.).  Co nezapomenout zabalit? NUTNÉ Oblečení: Běžné oblečení do každého počasí – svetry, bundy, mikiny, trička, tepláky, kalhoty, kraťasy, spodní prádlo, oblečení na spaní, plavky, pláštěnka, pokrývka hlavy (kšiltovka, šátek), kapesníky, ponožky Obuv: Pohodlné sportovní boty, holínky, pantofle nebo sandály Hygienické potřeby: Mýdlo, šampon, pasta, kartáček, hřeben, ručník, osuška, opalovací krém, popř. dívčí hygiena atd. Ostatní: Léky které dítě užívá, sluneční (příp. dioptrické) brýle, případně kapesné (záleží na rodičích) HODÍ SE plovací kruh nebo křidýlka (neplavci) oblíbená hračka (pro ty mladší… :o) baterka s náhradními bateriemi blok, pastelky, fixy, propiska, dopisní papíry, obálky se známkou kniha, oblíbená hra, karty apod. kostým na karneval pokud něco na zub, tak aby se to rychle nezkazilo
Obecně nedoporučujeme na tábor dávat dítěti nic co by se mohlo v přírodě snadno poničit – zejména drahou elektroniku včetně mobilních telefonů. V případě mobilního telefonu nabízíme možnost úschovy u vedoucích nebo se informovat o stavu svých ratolestí na uvedených číslech příslušných pracovníků. Kapesné lze předat vedoucím spolu s dokumenty při odjezdu na tábor. U větších táborníků je možné obnos nechat jim, ale za případnou ztrátu neneseme odpovědnost. Táborníci si na tábor naopak nesmí brát nože (ani žádné jiné zbraně, pokud nejsou LARPové a přímo se nepožadují v přihlášce na tábor), pyrotechniku a jiné pro děti nevhodné věci.
Pokud dítě užívá nějaké léky, prosíme o přesný rozpis užívání a léky v dostatečném množství. Léky prosím vždy odevzdávejte – děti u sebe léky mít nemohou, to platí i pro zdánlivě neškodné léky jako brufen, paralen a podobně! Děti si v průběhu tábora musí pro léky samy chodit, zdravotník eviduje vydání. Pokud dítě nepřijde, zdravotník ho vyhledá a lék mu dá. 

Chod tábora

Vedoucí našich táborů pečlivě vybíráme mezi lidmi z řad studentů, odborných pracovníků a povolaných osob. Jejich praxe je spojena s letními tábory, lektorováním, výukou, volnočasovými aktivitami a především s nadšením pro práci s dětmi.
Z výchovných důvodů nedovolujeme rodičům, rodinným příslušníkům ani rodinným přátelům děti v průběhu tábora navštěvovat. Pokud budete z vážných důvodů potřebovat dítě přeci jenom navštívit, je potřeba domluvit tuto návštěvu telefonicky s hlavním vedoucím tábora.
budíček + (krátká lehká rozcvička) + ranní hygiena snídaně dopolední program (v průběhu programu pauza na svačinu) oběd polední klid odpolední program s pauzou na svačinu večeře večerní program + večerní hygiena večerka
Určitě se vynasnažíme, aby tak tomu bylo. V dotazníku, který Vám přijde před táborem, uveďte celé jméno kamaráda či sourozence dítěte, se kterým chce být v chatce či oddíle. Je dobré, když jsou podobně staří. Z předchozích let víme, že není dobrý velký věkový rozdíl. Nedělá to dobrotu ve spolubydlení ani během táborového programu. Nejsme schopni a ani nemůžeme ubytovat chlapce a dívky dohromady, ačkoli se jedná třeba i o sourozence. Zákon nám to neumožňuje.
Před táborem Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy na telefonu 603 446 233. Před začátkem tábora uvidíte telefonní číslo na hlavního vedoucího či jeho zástupce na Vašem rodičovském linku.