Indiana Jones a stroj času - 1. - 13. 7. 2022 - Tábory Sobeňák

Bez stroje času
to nezvládneme!
Musíme najít
pomoc v minulosti!
Pomůžeš nám
v tomhle dobrodružství?

Indiana Jones a stroj času

Dobrodružství nejznámějšího archeologa na světe neskončila křišťálovou lebkou! Indiana Jones stojí před nelehkým úkolem, který může vyřešit pouze skrze stroj času. Podaří se mu zachránit svět a lidstvo tak, jak je známe? Nebo dojde ke strašlivému pádu civilizace? S pomocí našich táborníků toto dobrodružství snad dopadne dobře! 😉

Termín

1. – 13. 7. 22

Cena

Obsazeno

Věk dětí

6 - 17

Areál tábora

Rekreační středisko u Sobenského rybníka se nachází v srdci Brd na hranici CHKO Brdy v blízkosti Rožmitálu pod Třemšínem. Areál je umístěn v lese na prosluněné louce obklopené stromy, potůčkem a rybníkem. Je ideálně situovaný pro letní dětské tábory. Kapacita objektu je 180 osob ve zděných budovách a chatkách. Stravování (6x denně) zajišťuje vlastní kuchyně v hlavní budově, kde jsou kromě velké jídelny nacházejí i velké čerstvě zrekonstruované sociální zařízení, terasa a krbem a klubovny (učebny).

Malé a menší střední děti jsou ubytovány v pokojích ve zděných táborových domcích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou pro 6 dětí. V každém domku jsou vždy čtyři pokoje pro děti a dva pokoje pro jejich vedoucí. Některé pokoje mají vlastní koupelničku přímo na pokoji (toaleta, sprcha, umyvadlo). Starší a nejstarší děti jsou ubytovány v opravených klasických dřevěných táborových chatkách pro 4 děti.

Program

Celý tábor je o propojení sportovních aktivit a aktivit v přírodě s hraným silným příběhem. Kromě her a sportů v oddílech tak čeká děti odpolední celotáborová hra se spoustou zážitků a dobrodružství. Večer se mohou děti těšit na zájmové kroužky (hudební nástroje, výtvarka, angličtina, společenské hry), ale i táboráky a diskotéky. Na nekonečné louce a hřištích pak míčové hry, stolní tenis nebo koupání v bazénu.

Vedoucí

Naši táboroví vedoucí jsou především studenti a studentky pedagogických fakult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10-15 dětí (v závislosti na věku). Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

Základ kolektivu tvoří zhruba 20 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

Cena

Cena tábora je 5.290,- Kč, při platbě tábora po 31. 12. 2021 je cena 5.490,- Kč, při platbě po 31. 1. 2021 je cena 5.990,- Kč.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 6x denně (i s druhou večeří), pitný režim, dopravu, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, zájmové kroužky, odměny a diplomy.

Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Informace o požadavcích na úpravu jídelníčku prosím uveďte do poznámky v přihlášce na tábor nebo nás kontaktujte telefonicky. Bezlepková strava je za jednorázový příplatek 300 Kč.

Dovolujeme si Vám nabídnout "storno balíček", který lze uplatnit pro krytí storno poplatku (80 % z ceny za dítě) za cenu 150 Kč na osobu a pobyt. Balíček si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Pro úhradu tábora Vám nabízíme možnost využít své zaměstnanecké benefity! Pobyt můžete hradit z Vašeho účtu v programu Benefit plus či Benefity.cz nebo Sodexo. Stačí to uvést v poznámce přihlášky.

Tábor je možné platit na splátky. Do 14 dnů je třeba uhradit alespoň 2.000 Kč. Tři měsíce před začátkem 50 % a dva měsíce před začátkem tábora je třeba mít uhrazeno 100%.

Slevy

Na tábory poskytujeme tyto slevy:

 • při uhrazení plné ceny tábora do 31. 12. 2021 je sleva 700 Kč
 • při uhrazení plné ceny tábora od 1. 1. 2021 do 31. 1. 2021 je sleva 500 Kč
 • sleva 300 Kč za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
 • sleva 300 Kč za kamaráda (Máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda, který s námi ještě nejel. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a celé jméno kamaráda. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně, jakmile kamarád pošle svou přihlášku a uhradí pobyt.)
 • sleva 500 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2022
 • sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

Doprava

Dopravu na tábor a zpět zajišťujeme autobusy z Prahy. Vlastní doprava na tábor a z tábora je samozřejmě možná.

Autem
Děti přijíždějí na adresu areálu v den začátku tábora během dopoledních hodin.

Autobusem
Autobusy odjížději a přijíždějí z Prahy.

 • Odjezd: v ranních hodinách
 • Příjezd: kolem poledne
 • Co s sebou?

  Při odjezdu na tábor prosím odevzdejte:

 • kopii lékařského potvrzení
 • bezinfečnost (nesmí být starší jednoho dne)
 • kopie kartičky pojišťovny
 • kapesné (doporučujeme 300 Kč)
 • seznam doporučených věcí
 • naše

  Novinky

  Novinky
  Tábory se plní neuvěřitelně rychle!
  Máme neuvěřitelnou radost, protože letos se tábory plní obrovským tempem! Dnes uzavíráme přihlášky na druhý turnus, který je tímto plný. Ostatní turnusy jsou na 60 % kapacity,...
  Novinky
  Letní tábory 2022
  Přípravy na dětské tábory 2022 jsou tu! Máme zveřejněné jednotlivé běhy a k nim celotáborové hry. Můžete se těšit na Indianu Jonese, Harryho Pottera, Jumanji, Hobita. Nově ...

  TÁBORY SOBEŇÁK - Už 25 let se věnujeme dětským táborům. Nyní v Rekreačním středisku Sobeňák, ve kterém mají letní dětské tábory tradici již od roku 1968.

  INFOLINKA
  Po-Pá 9.00-18.00
  Markéta Řičánková
  603 446 233
  Kontaktujte nás

  © 1968-2020 TÁBORY SOBEŇÁK - letní dětské tábory. Pořadatel Dětské tábory, z.s. Obchodní podmínky