Poslední mise - 18. 8. - 28. 8. 2022 - Tábory Sobeňák

Celý svět se
řítí do záhuby...
Nejlepší léto 2022
Zbyla jen
hrstka statečných
Nejlepší léto
Podaří se nám
zachránít lidstvo?
Nejlepší léto

Survival: Poslední mise

Termín

18. – 28. 8. 22

Cena

4.190 Kč

Věk dětí

6 - 17

Areál tábora

Rekreační středisko u Sobenského rybníka se nachází v srdci Brd na hranici CHKO Brdy v blízkosti Rožmitálu pod Třemšínem. Areál je umístěn v lese na prosluněné louce obklopené stromy, potůčkem a rybníkem. Je ideálně situovaný pro letní dětské tábory. Kapacita objektu je 180 osob ve zděných budovách a chatkách. Stravování (6x denně) zajišťuje vlastní kuchyně v hlavní budově, kde jsou kromě velké jídelny nacházejí i velké čerstvě zrekonstruované sociální zařízení, terasa a krbem a klubovny (učebny).Malé a menší střední děti jsou ubytovány v pokojích ve zděných táborových domcích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou pro 6 dětí. V každém domku jsou vždy čtyři pokoje pro děti a dva pokoje pro jejich vedoucí. Některé pokoje mají vlastní koupelničku přímo na pokoji (toaleta, sprcha, umyvadlo). Starší a nejstarší děti jsou ubytovány v opravených klasických dřevěných táborových chatkách pro 4 děti.

Program

Celý tábor je o propojení sportovních aktivit a aktivit v přírodě s hraným silným příběhem. Kromě her a sportů v oddílech tak čeká děti odpolední celotáborová hra se spoustou zážitků a dobrodružství. Večer se mohou děti těšit na zájmové kroužky (hudební nástroje, výtvarka, angličtina, společenské hry), ale i táboráky a diskotéky. Na nekonečné louce a hřištích pak míčové hry, stolní tenis nebo koupání v bazénu.

Vedoucí

Naši táboroví vedoucí jsou především studenti a studentky pedagogických fakult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10-15 dětí (v závislosti na věku). Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

Základ kolektivu tvoří zhruba 20 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

Cena

Cena tábora je 4.190,- Kč, při platbě tábora po 31. 12. 2021 je cena 4.390,- Kč, při platbě po 31. 1. 2021 je cena 4.890,- Kč.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 6x denně (i s druhou večeří), pitný režim, dopravu, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, zájmové kroužky, odměny a diplomy.

Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Informace o požadavcích na úpravu jídelníčku prosím uveďte do poznámky v přihlášce na tábor nebo nás kontaktujte telefonicky. Bezlepková strava je za jednorázový příplatek 300 Kč.

Dovolujeme si Vám nabídnout cestovní pojištění, které zahrnuje pojištění storno poplatku (80 % z ceny za dítě) za cenu 150 Kč na osobu a pobyt. Pojištění si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Pro úhradu tábora Vám nabízíme možnost využít své zaměstnanecké benefity! Pobyt můžete hradit z Vašeho účtu v programu Benefit plus či Benefity.cz nebo Sodexo. Stačí to uvést v poznámce přihlášky.

Tábor je možné platit na splátky. Do 14 dnů je třeba uhradit alespoň 2.000 Kč. Tři měsíce před začátkem 50 % a měsíc před začátkem tábora je třeba mít uhrazeno 100%.

Slevy

Na tábory poskytujeme tyto slevy:

 • při uhrazení plné ceny tábora do 31. 12. 2021 je sleva 700 Kč
 • při uhrazení plné ceny tábora od 1. 1. 2021 do 31. 1. 2021 je sleva 500 Kč
 • sleva 300 Kč za sourozence (První dítě platí plnou cenu a každý jeho sourozenec cenu se slevou. Pokud se liší příjmení sourozenců, uveďte v přihlášce do kolonky poznámky celé jméno sourozence.)
 • sleva 300 Kč za kamaráda (Máš možnost získat slevu, když k nám na tábor přivedeš svého kamaráda. Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky pro poznámky žádost o tuto slevu a celé jméno kamaráda. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně, jakmile kamarád pošle svou přihlášku a uhradí pobyt.)
 • sleva 500 Kč za účast na více turnusech/táborech pořádaných v roce 2022
 • sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

Doprava

Dopravu na tábor a zpět zajišťujeme autobusy z Prahy. Vlastní doprava na tábor a z tábora je samozřejmě možná.

Autem
Děti přijíždějí na adresu areálu v den začátku tábora během dopoledních hodin.

Autobusem
Autobusy odjížději a přijíždějí z Prahy.

 • Odjezd: v ranních hodinách
 • Příjezd: kolem poledne
 • Co s sebou?

  Při odjezdu na tábor prosím odevzdejte:

 • kopii lékařského potvrzení
 • bezinfečnost (nesmí být starší jednoho dne)
 • kopie kartičky pojišťovny
 • kapesné (doporučujeme 300 Kč)
 • seznam doporučených věcí
 • naše

  Novinky

  Archiv táborů, Novinky
  Harry Potter 2021
  Sobeňák se změnil v Bradavice a táborníci ve studenty čar a kouzel! Schválně, jestli si stále pamatují nějaká kouzla. A nejen kouzla, ale i vedoucí a kamarády ze svých kolejí!...

  TÁBORY SOBEŇÁK - Už 25 let se věnujeme dětským táborům. Nyní v Rekreačním středisku Sobeňák, ve kterém mají letní dětské tábory tradici již od roku 1968.

  INFOLINKA
  Po-Pá 9.00-18.00
  Markéta Řičánková
  608 555 600‬
  Kontaktujte nás

  © 1968-2020 TÁBORY SOBEŇÁK - letní dětské tábory. Pořadatel Dětské tábory, z.s. Obchodní podmínky