Táboroví vedoucí

Vedoucí pečlivě vybíráme. Každý prochází vícekolovým výběrem - chceme totiž ty nejlepší. Na vedoucích stojí a padá celý tábor, proto bereme stavbu táborových part vážně. Chceme ty, kteří na tábor jedou protože chtějí uspořádat skvělou akci pro děti.

Turnus Jednička

Parta prvního turnusu jezdí společně už spoustu let. Základ (starších) tvoří celoživotní táborníci v čele s hlavním vedoucím Petrem a jaho kamarády, kteří mají již vlastní děti. Přibrali k sobě mladší generaci a jsou namixovaní.

Turnus Trojka

Třetí turnus se k nám přidal jako celá parta z jiného střediska a nemůžeme si je vynachválit. Jsou to mladí lidé čerstvě po škole a společně s nimi odrostlé děti v rolích praktikantů nebo vedoucích. Znají se z táborů od mala a jsou naprosto sehraná parta.

Turnus Čtyřka

Partu čtvrtého turnusu jsme my starší (celoživotní tábornici s rodinami) poskládali od nuly z inzerátu. Povedlo se nám (náhodou) najít podobně mladou skupinu lidí, kteří tak mají hodně společného a po několika letech jsou skvěle sehraný tým.

Turnus Pětka

Pátý turnusu je nejnovější a stejnětak jeho vedoucovský tým. Je poskládaný z inzerátu a tady se po pečlivém výběru sešli vedoucí nejčastěji na vysoké škole. I ti jsou už po prvním ročníku skvěle fungující tým.