Jedeš na tábor poprvé?

S námi nemusíš mít obavy z tábora. Odpovíme ti na nejčastější otázky.

Najdu si kamarády?
Neboj, všichni budeme na začátku trochu nervózní a stydliví, ale tvůj vedoucí se hned postará o to, aby na táboře nikdo nebyl sám! Zahrajeme si hry, abychom se poznali a hned vzniknou dvojice, trojice, nebo celé party kamarádů.

Zapadnu do kolektivu?
Jasně! Úplně první, co na táboře bude, je rozřazení do oddílů podle věku, takže budeš mít kolem sebe kamarády, kteří jsou stejně staří a které baví ty samé věci! Na táboře jsou kluci i holky a všichni jsme kamarádi.

S kým budu spát na chatičce, nebo v domečku
Starší děti spí na chatičce po 4 a mladší spí v domečkách po 6. Celý oddíl je ubytován pospolu, takže se nemusíš bát, že by byl tvůj oddíl na druhém konci areálu, ale budete všichni hned vedle sebe. Ať v chatičkách, nebo v domečku.

Co když se mi bude stýskat?
Náš program je naplánovaný tak, abys neměl zbytečně čas přemýšlet nad stýskáním. Kdyby se ti ale zastesklo večer před spaním, máme hodné vedoucí, kteří tě utěší a budeš se zase těšit na další táborový den. Všem vedoucím můžeš říct cokoli se ti bude dít. Když něco nebudeš mít, nemůžeš najít, nebo si jen budeš chtít povídat, táborový vedoucí jsou tu kdykoli pro tebe.

Bude mi chutnat jídlo?
O skvělé jídlo se postaráme. V naší kuchyni totiž vaří paní kuchařky, které jsou babičkami a už naplnili bříško každému mlsounovi. Spíš se budeš ptát, kolikrát si můžeš jít přidat. 😊

Bude mě to tam bavit?
Určitě ano! Na táboře máme každou chvilku zaplněnou hrami, zábavnými aktivitami a nejrůznějšími úkoly. I během poledního klidu si můžete s oddílem hrát a půjčit si deskové hry, nebo vyplňovat táborové kvízy.

Dostanu nějakou odměnu?
No určitě! Když se budeš během tábora snažit, vše se bude bodovat a dostaneš odměnu za tvoji snahu! Můžeš dokonce i vyhrát! Během celého tábora se bude hrát i celotáborová hra, která je taky zakončena velikánskou odměnou!

Co když mě bude něco bolet?
Na táboře máme zdravotníky, kteří se postarají o každou bolístku a trápení, které by tě na táboře mohlo potkat. My ale věříme, že zdravotníky budeme potřebovat co nejméně!