Deset důvodů, proč jet s námi

1. PROGRAM – Na našem táboře máme nabitý program, kde se děti nemají šanci nudit! Je připraven tak, aby se přizpůsobil všem dětem a každý jedinec v něm našel své místo.

2. BEZPEČNOST – Dbáme na bezpečí dětí, které s námi na tábor jedou. Na táboře jsou s námi kvalifikovaní zdravotníci, kteří působí jako lékaři, takže o bezpečí dětí je skvěle postaráno.

3. PRO VŠECHNY DĚTI – Věděli jste, že s námi mohou jet děti od 6 až do 17 let? Chceme, aby měly skvělé prázdniny i starší děti, proto pro ně máme přizpůsobený program i speciálně vyškolené vedoucí pro starší věkovou kategorii.

4. KVALIFIKOVANÍ VEDOUCÍ – Naše vedoucí si velmi pečlivě vybíráme. Musí projít pohovorem, několikadenním školením, praktickými zkouškami práce s dětmi i testy. Mezi našimi vedoucími jsou převážně studenti pedagogické fakulty a táborový odrostenci.

5. VLASTNÍ REKREAČNÍ STŘEDISKO – Naše tábory se konají v rekreačním středisku Sobeňák, uprostřed krásné přírody na hranici CHKO Brdy. Sobeňák patří našemu táboru, je nově zrekonstruovaný, proto není problém udržet vysokou kvalitu ubytování a stravování.

6. ZKUŠENOSTI – Tábory pořádáme více jak 20 let, proto máme veliké zkušenosti a dokážeme pořádat tábory té nejvyšší kvality.

7. NAPÍNAVÝ PŘÍBĚH S DIVADLEM – Na našich táborech máme celotáborovou hru doprovázenou příběhem a divadelními představeními. Celý program je tedy naplánován na dějovou linku, která zaujme malé i velké táborníky.

8. ROZUMNÁ CENA – Na našich táborech nepotřebujeme vydělávat. Děláme je hlavně pro radost a nadšení dětí!

9. PŘÁTELE NA CELÝ ŽIVOT – Snažíme se o skvělou partu dětí, která zůstává v kontaktu celý rok. Tím vznikají přátelství od mala až do dospělosti.

10. ZÁŽITKY – Děti vzpomínají na tábor celý rok a těší se na další léto, aby mohly znovu jet. Budeme moc rádi, když se k nám noví táborníci připojí a stanou se součástí naší táborové rodiny!