Vybíráš tábor sám(a)? - Tábory Sobeňák

Vybíráš si tábor sám?

Jestli nevíš, jaký tábor je ten pravý, tak si přečti, proč jet zrovna s námi!

Zážitky na celý život!

Z našeho tábora odjíždí všichni nadšeni. Podívej se na náš Facebook, nebo nám napiš a my ti dáme kontakt na nějakého táborníka. S ním si můžeš psát a zjistit, jaké to u nás je. Většina dětí s námi jezdí každý rok, dorostou do praktikantů a stanou se z nich ti nejlepší vedoucí!

Odpočinek od rodičů!

V létě bys měl něco zažít! Ano, dovolená je super, ale tábor s kámošema? To je jinej level! Spousta zábavy, skvělých bojovek a nekonečno srandy zažiješ jenom na táboře. A my k tomu máme uzpůsobený program i vedoucí, kteří mají pro všechny věkové kategorie uzpůsobený program a hry!

Vystup ze své komfortní zóny!

Tábor je v krásné lokalitě CHKO Brdy, kde využíváme lesa a přírody k hraní her a k zábavným aktivitám. I když máme vedle areálu rybník, koupat se v něm nemusíš a můžeš využít čistého bazénu. Starší táborníci spí v chatičkách, takže zažiješ něco nového než během roku ve škole!

Příběh, hra, zábava!

U nás to není jako ve škole! Hrajeme tady celotáborovou hru, nechybí divadelní scénky od vedoucích a zábava s nimi! Tábory děláme 20 let a za tu dobu máme vybroušené všechny hry, příběhy a aktivity snad k dokonalosti.

Skvělý vztah s vedoucími!

Naši vedoucí doprovází během tábora, jsou to hlavně kamarádi dětí. Pravidla musí fungovat, ale pevný kamarádský vztah také! Naši vedoucí tě budou vést a motivovat ke skvělým věcem, které musíš zažít!

TÁBORY SOBEŇÁK - Už 25 let se věnujeme dětským táborům. Nyní v Rekreačním středisku Sobeňák, ve kterém mají letní dětské tábory tradici již od roku 1968.

INFOLINKA
Po-Pá 9.00-18.00
Markéta Řičánková
603 446 233
Kontaktujte nás

© 1968-2022 TÁBORY SOBEŇÁK - letní dětské tábory. Pořadatel Dětské tábory, z.s. Obchodní podmínky