Tuhle klasickou partičku znáte...

Scooby-Doo - 11. 7. - 23. 7. 2024

Vyřešila už nejednu záhadu...

Scooby-Doo - 11. 7. - 23. 7. 2024

Ale víte, co bude řešit na Sobeňáku?

Scooby-Doo - 11. 7. - 23. 7. 2024

Areál tábora

Rekreační středisko u Sobenského rybníka se nachází v srdci Brd na hranici CHKO Brdy v blízkosti Rožmitálu pod Třemšínem. Areál je umístěn v lese na prosluněné louce obklopené stromy, potůčkem a rybníkem. Je ideálně situovaný pro letní dětské tábory. Kapacita objektu je 180 osob ve zděných budovách a chatkách. Stravování (6x denně) zajišťuje vlastní kuchyně v hlavní budově, kde jsou kromě velké jídelny nacházejí i velké čerstvě zrekonstruované sociální zařízení, terasa a krbem a klubovny (učebny).

Malé a menší střední děti jsou ubytovány v pokojích ve zděných táborových domcích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou pro 6 dětí. V každém domku jsou vždy čtyři pokoje pro děti a dva pokoje pro jejich vedoucí. Některé pokoje mají vlastní koupelničku přímo na pokoji (toaleta, sprcha, umyvadlo). Starší a nejstarší děti jsou ubytovány v opravených klasických dřevěných táborových chatkách pro 4 děti.

Program

Celý tábor je o propojení sportovních aktivit a aktivit v přírodě s hraným silným příběhem. Kromě her a sportů v oddílech tak čeká děti odpolední celotáborová hra se spoustou zážitků a dobrodružství. Večer se mohou děti těšit na zájmové kroužky (hudební nástroje, výtvarka, angličtina, společenské hry), ale i táboráky a diskotéky. Na nekonečné louce a hřištích pak míčové hry, stolní tenis nebo koupání.

Vedoucí

Naši táboroví vedoucí jsou především studenti a studentky pedagogických fakult a jiných vysokých škol, pedagogové volného času a další nadšenci, kteří mají zkušenosti s dětmi a práce s nimi je baví.

Počet vedoucích a praktikantů na táboře je nadprůměrný, abychom se mohli dětem opravdu věnovat. Jeden vedoucí má na starosti malý oddíl kolem 10-15 dětí (v závislosti na věku). Oddílákům navíc pomáhají praktikanti, s dětmi také pracují programoví a hlavní vedoucí tábora.

Základ kolektivu tvoří zhruba 20 instruktorů, kteří s námi jezdí opakovaně již několik sezón. Mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

Cena

Cena tábora je 7.990,- Kč.

Cena zahrnuje: ubytování, stravu 6x denně (i s druhou večeří), pitný režim, dopravu, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, zájmové kroužky, odměny a diplomy.

Na tábor přijímáme děti s bezlepkovou dietou, vegetariány, vegany a děti s různým omezením ve stravě. Dieta je zdarma při předložení lékařského potvrzení nebo za poplatek 500 Kč.

Dovolujeme si Vám nabídnout "storno balíček", který lze uplatnit pro krytí storno poplatku (80 % z ceny za dítě) za cenu 249 Kč na osobu a pobyt. Balíček si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Pro úhradu tábora Vám nabízíme možnost využít své zaměstnanecké benefity! Pobyt můžete hradit z Vašeho účtu v programu Benefit plus či Benefity.cz nebo Sodexo. Stačí to uvést v poznámce přihlášky.

Tábor je možné platit na splátky. Do 14 dnů je třeba uhradit alespoň 2.000 Kč. Tři měsíce před začátkem 50 % a dva měsíce před začátkem tábora je třeba mít uhrazeno 100%.

Slevy

Na tábory poskytujeme tyto slevy:

 • sleva za věrnost: Druhý rok, co s námi pojedete získáváte slevu 4 % a každý další rok slevu 8 %.
 • sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí.

Doprava

Dopravu na tábor a zpět zajišťujeme autobusy z Prahy. Vlastní doprava na tábor a z tábora je samozřejmě možná. Autem Děti přijíždějí na adresu areálu v den začátku tábora během dopoledních hodin. Autobusem Autobusy odjížději a přijíždějí z Prahy. Odjezd: v ranních hodinách Příjezd: kolem poledne

Co s sebou?

Při odjezdu na tábor prosím odevzdejte:

 • kopii lékařského potvrzení
 • bezinfečnost (nesmí být starší jednoho dne)
 • kopie kartičky pojišťovny
 • kapesné (doporučujeme 300 Kč)
 • seznam doporučených věcí
 • Cena 7.990 Kč


  • Termín 11. 7. - 23. 7. 2024
  • Věk dětí 6 - 16

  Hodnocení rodičů a dětí
  • 9.5/10

  Video areálu

  Video z tábora

  Novinky

  Stany

  06.12.2023